Sportraad

De sportraad heeft in het algemeen tot doel de sport, lichamelijke opvoeding en het openluchtleven te bevorderen, in het belang van het algemene welzijn en van de algehele lichamelijke en geestelijke ontwikkeling van alle inwoners van de gemeente.

Gegevens bestuur

Voorzitter 
Michiels Mario (gevechts- en verdedigingssporten)
0492 33 85 51, mario.michiels@telenet.be

Ondervoorzitter 
Marino Buts (wielersporten)
0498 29 81 94, marino.buts@telenet.be

Leden
- Zaalsporten: Van Hemelen Tilly, 015 24 65 69, tilly.van.hemelen@skynet.be
- Volleybalsporten: Naets Emiel, 015 23 51 93, emiel.naets@skynet.be
- Conditie-, fitness- en gymnastieksporten: Verbeeck Leo, 0496 81 07 12, verbeek.leo@skynet.be
- Watersporten: Smans Philip, philip@orkaz.be
- Wielersporten: Buts Marino, 0498 29 81 94, marino.buts@telenet.be
- Voetbalsporten: Lambrechts Sven, 0479 68 51 74: lambrechtssven@hotmail.com
- Veldsporten: Van Roosbroeck Leen, 0485 51 90 88, leen@heistlacrosse.be
- Atletiek-, loop- en wandelsporten: Lekens Hendrik, 0486 42 42 08, lekens.andre@pandora.be
- Andere sporttakken niet gelinkt aan de officiële sporttakkenlijst van BLOSO: Bellekens Frans, 0499 13 72 59, bellekens_frans@hotmail.com
- Sport voor volwassenen op recreatief vlak: Schoovaerts Patrick, 0499 72 06 40, ps16@telenet.be
- Sport voor senioren in de socioculturele sector: De Raet Mia, 0497 46 24 35, mia.de.raet@telenet.be
- G-sport: Glassée Carina, 0497 94 01 64, carina.glassee@gmail.com
- Paardensport: voorzitter
- Schaatssport: voorzitter     
- Schoolsporten: voorzitter
- Andere sporten van de officiële sporttakkenlijst van BLOSO: voorzitter
- Gemotoriseerde sporten: voorzitter
- Deskundige: Kerkhofs Rik, 0474 41 46 82, kerkhofs.rik@telenet.be
- Deskundige: Tobback Kim, kim.jan@telenet.be
- Deskundige: Verschueren Bart, bart.verschueren@gmail.com
- Deskundige: Caeiro Alexandra, alexandra.caeiro@telenet.be

Concrete doelstellingen
Download de goedkeuring van de installatie van de sportraad.
Download de statuten van de sportraad.

  • het geven van advies, aan de gemeentelijke overheid en aan particuliere instanties inzake sport- en recreatieaangelegenheden en inzake planning en uitbouw van de desbetreffende infrastructuur
  • het deelnemen aan het beheer van de gemeentelijke sport- en recreatie-infrastructuur
  • het coördineren van de activiteiten door het tot stand brengen van overleg en samenwerking tussen de verenigingen, diensten, instellingen en andere kernen actief op het gebied van competitie- en recreatiesport
  • het nemen van initiatieven inzake animatie van de bevolking, bevordering van de sportbeoefening en de kaderopleiding
  • onderzoek, documentatie en informatie inzake sport- en recreatieaangelegenheden
  • uitwisseling van informatie tussen de sportraad en de andere gemeentelijke adviesraden
  • deelname aan het geregeld gezamenlijk overleg met andere bestaande afzonderlijke raden voor culturele aangelegenheden.
 

Contact

Sportdienst
Lostraat 48 A, 2220 Heist-op-den-Berg
Tel. 015 75 86 57, fax 015 75 86 51,
mail sportdienst@heist-op-den-berg.be

Openingsuren

Ma: 9 tot 12 uur en 14 tot 19 uur
Di, do: 9 tot 12 uur en 14 tot 16 uur
Wo: 14 tot 16 uur
Vr: 9 tot 12 uur

<< Sluitingsdagen >>

Telefonisch contact

Ma, di, wo, do: 9 - 12 uur en 13.30 - 16 uur
Vr: 9 - 12 uur